Szczyrk: Dzień Dziecka ze Zbójem Szczyrkiem

ddW poniedziałek 1.06 w godz. 10:00-13:00 zapraszamy wszystkie dzieci do Informacji Turystycznej. Zbój Szczyrek będzie miał dla Was kolorowe balony i słodkie niespodzianki. Ponadto zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM ONLINE pt. „Dzień Dziecka ze Zbójem Szczyrkiem”. Od 29 maja do 2 czerwca do godz.15:00 możecie nadsyłać zdjęcia wykonanych własnoręcznie prac plastycznych, przedstawiających Dzień Dziecka ze Zbójem Szczyrkiem. Technika jest dowolna.

Szczegóły:
1. Wykonawca przesyła zdjęcie samej pracy (bez ujęć osób w kadrze) od piątku 29 maja do wtorku 2 czerwca 2020 do godziny 15:00 w wiadomości prywatnej na profilu FB Miasta Szczyrk www.facebook.com/MiastoSzczyrk/ (preferowane) lub na adres it@szczyrk.pl wraz z opisem zawierającym: imię i nazwisko autora oraz miejscowość.

2. Technika wykonania pracy, przedstawiającej Zbója Szczyrka, jest dowolna.

3. 3 czerwca o godz. 12:00 na profilu Miasta Szczyrk udostępnimy album z nadesłanymi zdjęciami prac plastycznych. Od tego momentu rozpocznie się internetowe głosowanie na najlepsze prace.

4. Za ważny głos uznaje się „lajk” w postaci „łapki w górę” pod wybraną fotografią pracy, przedstawiającej Zbója Szczyrka. Można głosować na kilka zdjęć.

5. Głosowanie zakończy się w poniedziałek 8 czerwca o godzinie 10:00. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 8 czerwca o godz. 15:00.

6. Autorzy 10 prac, które zdobędą największą ilość Waszych „lajków”, otrzymają gadżety miasta.

7. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców będą do odbioru w Informacji Turystycznej w Szczyrku od wtorku 9 czerwca w godzinach pracy tj. od 9:00 do 17:00.

8. W konkursie mogą brać udział wszyscy, bez względu na wiek. Zdjęcia prac, wykonanych przez dzieci i młodzież poniżej 13 r.ż. wysyłają za pośrednictwem Facebooka rodzice lub opiekunowie.

9. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem Facebooka lub wiadomości e-mail.

Dodatkowe Informacje:
it@szczyrk.pl

Przy okazji, 1.06.2020, dzieci, które nie posiadają jeszcze Karty Górala Kids, będą mogły wyrobić ją na miejscu (do wyrobienia karty osobie niepełnoletniej potrzebny jest rodzic lub opiekun).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s