WIDOK Z OKNA – stwórzmy panoramę Zawoi!

WIDOKfoto_WTLE_poprawka-01-768x337Nasze życie zmieniło się nie do poznania. Jeszcze całkiem niedawno zamierzaliśmy witać wiosnę w zupełnie innych okolicznościach, planowaliśmy wspólne wycieczki, spotkania ze znajomymi, wypady na koncerty czy imprezy rodzinne. Tymczasem zostaliśmy w domach i to w nich spędzamy teraz znaczną część naszego czasu.

Choć my ograniczyliśmy swoje plany to przyroda wcale o tym nie myśli! Zawojski krajobraz budzi się do życia, nabiera kolorów, zapachów i dźwięków, które tak bardzo lubimy!

Mamy zatem propozycję! Poskładajmy ten nasz mały świat w tysiąc fotografii! Zróbmy to razem!

Niech każdy z Was pokaże nam, co widzi ze SWOJEGO OKNA – rzekę, las, ogród, Babią Górę, trzmiela na kwiatku, babcię i dziadka grzejących się na ławce, małe dziecko, które zawiera pierwszą przyjaźń z żukiem, ptaka na gałęzi i wpatrzonego w niego kota, sarnę próbującą dostać się do ogrodu… A może tym co widzicie są pozamykane sklepy, puste (a niegdyś tętniące życiem) ulice czy ludzi rozmawiających ze sobą na odległość.

Jaki obraz zamyka rama Waszego okna? Podzielcie się tym z nami, stwórzmy wspólny kolaż regionu „Widok z okna”! Może w przyszłości, gdy ten dziwny czas minie, wydamy album, który będzie znakiem naszej solidarności.

Jeśli ktoś z Was czuje, że ma mocniejsze pióro niż aparat zachęcamy do wysyłania felietonów, esejów, opowieści oraz wierszy.

Prace można wysyłać do 30 kwietnia 2020 r.:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s