2020/05/31 ::: Bieg Przemytników

bieg_przemytnikowBieg Przemytników odbędzie się w niedzielę 31 maja 2020 roku w miejscowości Krzyżówki (gmina Jeleśnia). Start będzie miał miejsce o godz. 10.00 przy Szkole Podstawowej w Krzyżówkach, meta znajdować się będzie w tym samym miejscu.

Nazwa nawiązuje do szlaku handlowego łączącego niegdyś Żywiecczyznę z Orawą, przebiegającego przez miejscowość Krzyżówki. Zawodnicy jednak będą „przemycać” ideę i marzenia poprzez wsparcie konkretnych inicjatyw z powiatu żywieckiego. W związku z wymiarem społeczno-charytatywnym każdy biegacz w trakcie zapisów jest zobowiązany do wybrania jednego z siedmiu celów, które zostały zgłoszone w odpowiednim terminie do Organizatora i są związane z aktywnością społeczną na terenie powiatu żywieckiego. W przypadku zajęcia 1., 2. lub 3. miejsca w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn każdy zawodnik/zawodniczka jest zobowiązany/a do przekazania vouchera dla wybranej przez siebie inicjatywy.

Więcej szczegółów: facebook.com/biegprzemytnikow

Regulamin biegu: regulamin 2020

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegi Górskie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s