Nowa wystawa w Lipowej. Beskidy na fotografiach.

wystawalipowaW Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej, w godzinach pracy biblioteki można oglądać wystawę fotografii Krzysztofa Hasse! Na zdjęciach zobaczymy piękno Beskidów. Żywiecczyzna pokazach na jego fotografiach nabiera barw, odkrywa mniej znane górskie zaułki i zachęca do lepszego poznania tego, co wydaje się już znane. 

Krzysztof Haase urodził się w Bytomiu, a swoje pierwsze metry nad poziomem morza zdobywał na okolicznych „holdach”. Gdy jednak pewnego razu zobaczył Beskidy, poczuł, że chciałby stać się częścią tej przestrzeni – zamieszkać wśród gór i górali. Zanim osiągnął swój cel i osiadł na Żywiecczyźnie przez lata często odwiedzał okolice Żywca, a od pewnego momentu nierozłącznym kompanem na szlaku stał się aparat fotograficzny.

Najczęściej możecie go spotkać w górach w nocy, gdy objuczony sprzętem idzie uwiecznić kolejny wchód słońca lub też wraca po sesji z zachodzącym słońcem w roli głównej.

Krzysztof ma bardzo prosty przepis na szczęście – połączyć ze sobą swoje pasje i cieszyć się nimi tak, jak wtedy, gdy przez wizjer aparatu podziwiał pierwszy wschód słońca nad górami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wystawy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s