Zmiana oznakowania na drodze S1

oznakowanie_zjazd_lipowaKilka lat trwały starania o właściwe oznakowanie zjazdu z drogi S1 w kierunku Lipowej. W 2016 roku, na prośbę władz gminy Starostwo Powiatowe w Żywcu sfinansowało i przygotowało stosowny projekt zmian oznakowanie, uwzględniający Lipową. Następnie wielokrotnie w tej kwestii interweniował Wójt Jan Góra. W ostatnim czasie decyzję o zamontowaniu oznakowania podjął Pan Marek Niełacny  p.o. Dyrektora Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach, na ręce, którego Wójt wysłał dziś podziękowania:

 

„Szanowny Panie,

Kwestia właściwego oznaczenia zjazdu z drogi S1 w pobliżu naszej gminy była tematem rozmów od kilku lat. Wynikała ona z faktu, że jesteśmy gminą, której cały czas w znacznym stopniu przybywa nowych mieszkańców, co świadczy o jej rozwoju oraz atrakcyjności. Urok naszej gminy, na terenie której leży Dolina Zimnika zwana  „Perłą Beskidów”, doceniony jest przez setki odwiedzających turystów, jednak podczas oznaczenia drogi S1, nasza gmina została pominięta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia24 i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s