Prośba o pomoc w dotarciu do sprawców. „Ekologiczna bomba

7.JPGIdąc za apelem Wójta Jana Góry, który opublikował na swoim facebooku (www.facebook.com/janjakubgora/) zwracamy się z prośbą o pomoc w dotarciu do osób, które być może widziały sprawców podrzucenia i odpalenia nam tej „ekologicznej bomby”. Za wszystkie informacje przekazane policji  w tej sprawie, będziemy wdzięczni Państwa czytelnikom, słuchaczom  użytkownikom. Uważamy, że działania ekologiczne zwłaszcza obecnie powinny leżeć na sercu nam wszystkim zwłaszcza w tak urokliwym rejonie jak nasze Beskidy. Jako gmina podejmujemy szereg działań związanych z ekologią, ale w przypadku takich sytuacji możemy liczyć tylko na sprawne działanie policji i pomoc mieszkańców w kwestii ustalenia sprawców.

Jan Góra Wójt Gminy Lipowa: „Nie słów żeby to nazwać! Mówimy i piszemy o ekologii, a tutaj coś takiego! Dziś w pobliżu „mostu u Widza” na ul. Szafirowej (kładka pisze- jezdna) -takie znalezisko! Ktoś przy rzece spalił kilkadziesiąt opon! Powiadomiliśmy policję i odpowiednie służby! Zwracamy się również z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawców tego czynu!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia24 i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s