SPOTKANIE Z PISARKĄ HALINĄ SOCHĄ W LIPOWEJ

plakat - Socha.jpg12 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej kolejne spotkanie autorskie w tym roku. Tym razem gościem biblioteki będzie Halina Socha, która promuje obecnie swoją najnowszą książkę „Niech niosą nas marzenia. Na skrzydłach Aniołów”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa aniołów malowanych na drewnie autorstwa Elżbiety Kosiec z Lipowej.
Halina Socha jest autorką książek „Anielska Przystań” (2016), „Anielska Terapia” (2017) oraz trzeciej pozycji z motylkowej trylogii „Niech niosą nas marzenia. Na skrzydłach Aniołów” (2019).
„Anielska Przystań” otrzymała w 2016 roku prestiżową nagrodę główną w konkursie Książka Roku 2016, organizowanym przez portal PLANETAKOBIET.COM.PL.
Halina Socha publikuje również ciekawe, pełne ciepła i refleksji opowiadania na blogu: anielskapoczta.blogspot.com. Jest również terapeutką reiki z wieloletnim doświadczeniem. Traktuje każdego człowieka z miłością i dobrocią serca, wybierając metody dostosowane bezpośrednio do każdego uczestnika terapii. Halina Socha prowadzi również warsztaty rozwojowo-motywacyjne pod hasłem: Anielska Terapia. Jest również założycielką Akademii Pozytywnego Działania, w ramach której powstał kolejny projekt pod nazwą: Kobiety mają Moc, skierowany bezpośrednio do kobiet chcących zapoznać się z warsztatami pisarskimi, malowania rożnymi technikami, tworzenia mapy marzeń, tworzenia własnego probiotyku. Podczas pełnych mocy i radości spotkań, kobiety mają okazje spróbować swoich sił w twórczym działaniu odkrywając w ten sposób własny potencjał.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy zastanawiają się czy z sukcesem można spełniać własne marzenia oraz jaka jest recepta na harmonię pomiędzy życiem osobistym, a sukcesem zawodowym. Autorka znalazła odpowiedzi na te pytania i pragnie się nimi z Państwem podzielić.
Halina Socha przekonuje: – „Nie rezygnujmy z siebie, gdy metryka wskazuje jakieś …dziesiąt lat, bo wszystko może się zdarzyć. Jestem kobietą dojrzałą – romantyczką, marzycielką, szamanką szczęśliwego życia rodzinnego. Kocham mój dom, ogród i gotowanie. Dużo mówię, ale jak trzeba słucham uważnie. Mam słabą wolę i puszystą sylwetkę i to chciałabym zmienić. Mam nadzieję, że mi się uda, ale chyba dlatego, że jestem niepoprawną optymistką. Dobrobyt dla mnie to spokojne życie, pasja, wena twórcza, czas dla rodziny i przyjaciół, dobre zdrowie, poczucie humoru i dystans do siebie. A poza tym jestem zwyczajną kobietą jakich wiele, i już dawno mi to nie przeszkadza.”
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s