Kino letnie pod Dębowcem! Pierwszy seans w sierpniu

Miasto dopina ostatnie szczegóły organizacyjne kina letniego pod chmurką. Jak dowiedział się portal, do premierowego seansu dojdzie 3 sierpnia w okolicach dolnej stacji kolei linowej na stoku Dębowca. Na razie nie zapadła decyzja, jaki film zostanie wyświetlony.

Pomysł organizacji miejskiego kina letniego pod gołym niebem pojawił się w lutym, gdy na sesji Rady Miejskiej radna Małgorzata Zarębska zaproponowała, by seanse odbywały się na Rynku. Jej zdaniem, przedsięwzięcie stanowić może nie tylko atrakcję dla mieszkańców naszego miasta, ale również dla turystów. Do pomysłu radnej odniósł się wtedy wiceprezydent Waldemar Jędrusiński, który zapowiedział, że kino letnie zostanie zorganizowane, ale w innej lokalizacji.

Jak dowiedział się portal, do pilotażowego seansu dojdzie w sobotę, 3 sierpnia o godz. 21.00 na stoku Dębowca. – Zgodnie z wolą internautów, którzy wzięli udział w głosowaniu przeprowadzonym za pośrednictwem Facebooka, projekcja odbędzie się na stoku Dębowca w okolicach dolnej stacji. W razie niepogody termin projekcji zostanie przesunięty. Na razie nie wiadomo, jaki film będzie wyświetlony – informuje Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

źr bielsko.biala.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s