Operacja Południe powraca w nowym miejscu! Znamy szczegóły imprezy

W drugi weekend lipca odbędzie się najnowsza edycja Operacji Południe. Bazą imprezy nie będą jak dotychczas Błonia, ale teren wokół ZIAD. Jak zapewniają organizatorzy, tradycyjnie w sobotę przez miasto przejedzie parada sprzętu militarno-kolekcjonerskiego.

Jak dowiedział się portal, po rocznej przerwie wraca do Bielska-Białej Operacja Południe. Bazą imprezy nie będą jednak bielskie Błonia, a teren wokół ZIAD przy al. Armii Krajowej. – Będziemy mieli tam więcej miejsca i na pewno trochę lepsze warunki. Odchodzimy od pokazów terenowych na rzecz pokazów sprzętów i wystaw. Będzie dużo zwiedzania dla kolekcjonerów i hobbystów militariów – zapewnił portal Rafał Bier, organizator imprezy.

Operacja Południe 2019 odbędzie się w dniach 12-14 lipca. Tradycyjnie punktem kulimacyjnym wydarzenia będzie sobotnia parada sprzętu wojskowego. W związku ze zmianą lokalizacji bazy zlotu defilada wyruszy z al. Armii Krajowej w kierunku ul. Partyzantów, a skąd głównymi ulicami Bielska-Białej dotrze na ul. Warszawską. W niedzielę pokazy będą się odbywać na terenach wokół ZIAD.

źr bielsko.biala.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia24 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s