2019/01/10 ::: Pokaz Filmów Rowerowych

rower_bielskoFundacja For Event wraz z kinem Helios Polska zaprasza 10 stycznia 2019 roku do kina Helios, które znajduje się w Bielsku-Białej w Centrum Handlowym Sfera na 2 piętrze. Startujemy o 19:00, więc spóźnienia niezalecane!Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników rowerowych wygibasów i nie tylko, na pokaz filmów rowerowych jak w roku ubiegłym, nie zabraknie również atrakcji dodatkowych, jak i możliwości spotkania się w rowerowych gronie. Nic tylko brać znajomych i wpadać na pokaz!

Start projekcji filmów zaczynamy o godzinie 19:00, lecz już teraz zapraszamy wszystkich na godzinę 18:00 do przedsionka kina, gdzie postaramy się urządzić BIKE PIT!

Na dużym ekranie będzie miała miejsce prezentacja produkcji filmowych z rodzimej sceny rowerowej oraz waszych amatorskich filmów. Zachęcamy do licznego wysyłania zgłoszeń ze swoimi dziełami, najlepsze z nich zostaną wyświetlone na dużym ekranie!
—-> Dla chętnych e-mail ze zgłoszeniem oraz linkiem do pobrania filmu na adres: marcinmatuszny@wp.pl

Jest to świetny sposób na buzację na nadchodzący sezon w rowerowym gronie! Bierz ziomków, ziomków swoich ziomków, brata, siostrę, dziewczynę, żonę, kogo tylko chcesz i wpadaj do BB! Na pewno nie zabraknie grubych akcji, adrenaliny czy odrobiny enduro!

Przedsprzedaż biletów:
RUSZY WKRÓTCE

Ceny biletów:
Normalny: 25,00 zł
Ulgowy: 21,00 zł

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s