Istebna Szalony kulig Sylwestrowy z Kapelą Góralską

kulig_istebna.jpg

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil na KULIGU SYLWESTROWYM z całonocną zabawą 2018 / 2019 w ISTEBNEJ! Zabawa sylwestrowa 2018 / 2019r. z kuligiem w góralskich klimatach w ISTEBNEJ z kapelą góralską Karpackie Zbóje! HAJ!

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2018/2019r. w góralskich i zbójnickich klimatach w przepięknej Istebnej z kapelą góralską Karpackie Zbóje. Oprócz biesiady z góralami czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie zbójnickiego sylwestra m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z kapelą góralską Karpackie Zbóje, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (menu: żurek w chlebie, pajda swojskiego chleba ze smalcem, ogórki kiszone z dębowej beczki, świńska kita z kiszoną kapustą i ziemniakami opiekanymi, regionalne wędliny i sery, kiełbasa z grilla, kaszanka, oscypek, coś na słodko – zbójnicki kołacz, wino grzane (Zbójnickie Grzane), herbata z zielin, zimne napoje). Dodatkowe napoje alkoholowe oraz napoje gazowane i niegazowane możecie przynieść sobie sami! HEJ!

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w ISTEBNEJ lub najbliższych okolicach i szukacie samej zabawy sylwestrowej z kuligiem to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was! DLA CHĘTNYCH ORGANIZUJEMY NOCLEGI W ZAPRZYJAŹNIONYCH OBIEKTACH oraz transport z hotelu na kulig i z powrotem.

Nie obowiązują u nas stroje galowe! MILE WIDZIANE ELEMENTY STROJU GÓRALSKIEGO! Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowy, nietypowy sylwester z kuligiem z pochodniami w towarzystwie rdzennych górali.

ZBÓJNICKI KULIG I ZABAWA SYLWESTROWA

Ruszamy saniami / wozami spod Wyciągu Złoty Groń (www.zlotygron.pl Istebna Zaolzie 1628, 43-470 Istebna) i jedziemy drogą leśną w stronę Stecówki w połowie drogi mamy Bacówkę. Czas przejazdu konnego kuligu trwa w granicach 1 godziny. Jedne sanie w których mieści się 12 osób ciągną dwa konie. Trasa kuligu o długości 4,5 km biegnie z przełęczy Kubalonka leśną drogą wiodącą lekko w dół aż przez las docieramy do Przełęczy Szarculi. Następnie w kierunku schroniska na Stecówce. W naszej bacówce na Stecówce (Istebna 1033, 43-470 Istebna) odbędzie się góralska zabawa sylwestrowa.

Stecówka (760 m n.p.m.) część miejscowości Istebna w Beskidzie Śląskim. Położona jest na rozległej polanie, opadającej ku południowi z grzbietu biegnącego od Karolówki. Na zachód, w stronę Kubalonki z polany obok Schroniska można obejrzeć panoramę najładniejszych widoków w Beskidach. Sprzed schroniska rozciąga się na południe ponad doliną Olzy panorama gór. Najbardziej atrakcyjnym, bo nie zabudowanym jeszcze, Złotym Groniem w Istebnej oraz na Ochodzitą w Koniakowie. Kilkaset metrów na północ od Stecówki oraz czerwonego szlaku płynie Czarna Wisełka w dolinie całkowicie zalesionej.

Na naszej zabawie sylwestrowej będzie się bawić jak co roku około 60 osób! W przerwach pomiędzy setami muzycznymi będzie puszczana muzyka taneczna z aktywnej kolumny. Hej! ZAPRASZAMY!!!

Termin: 31.12.2018r. / 1.01.2019r.

Start kuligu: godz. 20.00 – 3.30

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking przy Wyciągu Złoty Groń (www.zlotygron.pl Istebna Zaolzie 1628, 43-470 Istebna)

Uwaga: mile widziane elementy stroju góralskiego!

PROMOCYJNA CENA DO 20.11.2018r.: 250 zł / os.

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się:

• zbójnicki kulig z pochodniami w dniu 31.12.2018r. od godz. 20.00
• bogate regionalne menu sylwestrowe wg oferty
• zabawa sylwestrowa w góralsko – zbójnickich klimatach z kapelą góralską Karpackie Zbóje!
• Zabawa przy muzyce góralskiej i tanecznej
• ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
• podatek Vat;

UWAGA: Mamy ostatnie 30 miejsc!!!

Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego sylwestra z kuligiem w góralsko zbójeckich klimatach!

Chybojcie ku nom i bydźcie s nami,
beskidzkimi góralami. Bedom tańce,
swawole, góralska muzyka, zbójecka
watra, radość, śleboda i smakowite jadło!

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w Istebnej:

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: sylwester@zbojnickie.pl

Opis zabawy sylwestrowej i szczegółowy program:

Godz. 19.45 zbiórka uczestników zabawy sylwestrowej z kuligiem w Istebnej, na parkingu przy Wyciągu Złoty Groń (www.zlotygron.pl Istebna Zaolzie 1628, 43-470 Istebna). PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! Na saniach będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników kuligu sylwestrowego z biesiadą. Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska. Na naszego zbójeckiego sylwestra nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami. Nie obowiązują stroje galowe! Mile widziane elementy stroju góralskiego! Hej!

Godz. 20.00 – 21:00 punktualnie odjazd kuligu! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS – ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!!

Godz.21 – 3.30 biesiada zbójnicka z kapelą góralską Karpackie Zbóje www.karpackiezboje.pl

Naszą zbójecką imprezę rozpoczynamy kolacją regionalną iście po zbóju. W trakcie kolacji przygra dla was kapela góralska Karpackie Zbóje. Urządzimy Wam wspaniałą biesiadę góralską w towarzystwie naszej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje a potem nastąpi napad zbójnicki. Później do będzie puszczana muzyka góralska i dyskotekowa. Na naszym sylwestrze iście po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej kuchni.

Godz. 00.00 przy rozpalonym ognisku (zbójnickiej watrze) przy naszej kolibie będzie możliwość wzniesienia toastu i złożenia życzeń Noworocznych przyjaciołom i znajomym! Przed chatą zbójnicką nastąpi uroczyste przywitanie Nowego Roku 2019! Hej! Po przywitaniu Nowego Roku wszyscy wejdziemy do środka i będziemy bawić się razem przy muzyce biesiadnej do godz. 3:30.

Godz. 3.30 zakończenie zabawy sylwestrowej!

INFORMACJE O REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w Istebnej:

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: sylwester@zbojnickie.pl

Płatność za kulig sylwestrowy i zabawę sylwestrową prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
34-300 Żywiec
NIP: 553-230-63-40
Regon: 240745145

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 03.504.229

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE SANTANDER BANK POLSKA

Nr. 76 1090 2011 0000 0001 3492 3115

Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za sylwestra.

Uwaga: Rezerwując sylwestra z kuligiem w Istebnej prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niepowtarzalnego sylwestra z kuligiem w Istebnej!

Gwarantujemy mega zabawę sylwestrową z kuligiem! Hej!

Chybojcie ku nom i bydźcie s nami, beskidzkimi góralami. Bedom tańce, swawole, góralska muzyka, zbójecka watra, radość, śleboda i beskidzkie wierchy! Kozdy z Wos jak zbójnik będzie sie musioł wykozać sprytem, inteligencjom, sprawnościom fizycnom i łodwagom. Tak zeby ze swoim łupem, plecokiem pełnym wrażeń, wrócił scośliwy ku chałupie! Hej!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s