Szczyrk: Ważna modernizacja

cos_szczyrkInfrastruktura ośrodka narciarskiego Skrzyczne Centralnego Ośrodka Sportu przejdzie przed sezonem zimowym kolejną ważną modernizację. Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku wnioskował o przyznanie środków na inwestycję związaną z funkcjonowaniem ośrodka narciarskiego na Skrzycznem. Wobec podjętych decyzji projekt „Przebudowa instalacji naśnieżania wraz z instalacją zasilania elektroenergetycznego, instalacją sterowniczą i rozdzielniami elektrycznymi – przebudowa pompowni wody (Dolina Tartak) – II etap” znalazł się w programie o szczególnym znaczeniu dla sportu.

baner-600_x_150 (1)

Ośrodkowi przyznano blisko 1,4 mln zł na przywołane powyżej zadanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Będzie to kolejne z działań COS-OPO w Szczyrku, zmierzające do rozwoju ośrodka, z którego zimą chętnie korzystają miłośnicy aktywności na stoku. – Narciarzy i snowboardzistów co roku przybywa do nas sporo. Dbamy o to, aby z wykorzystaniem ministerialnych środków zapewniać im coraz lepsze warunki – mówi Ireneusz Furczyk, dyrektor COS-OPO w Szczyrku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia24 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s