2018/05/18 ::: Run 4 Fun Żywiec

run4fan

Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Bieganiu Run4Fun to wydarzenie organizowane przez Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu. Celem Mistrzostw jest przede wszystkim promocja zdrowego stylu życia, zaszczepienie w młodzieży miłości do sportu, zdrowa rywalizacja oraz integracja szkół. Chcemy również poprzez organizację tego wydarzenia pokazać, że Nasza Szkoła to nie tylko miejsce kojarzone z nauką – również z ciekawymi inicjatywami podejmowanymi dla młodzieży. Pragniemy przekazać młodym ludziom, że obok nauki i talentów, kolejnym niezwykle istotnym obszarem, który ma ogromne znaczenie dla jakości Naszego życia jest właśnie PASJA. 

Ważną częścią Mistrzostw będzie również prowadzona tego dnia rejestracja potencjalnych dawców szpiku z Fundacją DKMS. Wolontariusze z Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych będę, jak w latach ubiegłych, rejestrować wszystkich (pełnoletnich), którzy zechcą „podzielić się cząstką siebie” z chorymi na białaczkę.

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W BIEGU. TUTAJ KAŻDY BĘDZIE ZWYCIĘZCĄ 🙂 MOŻECIE RÓWNIEŻ DAĆ SZANSĘ NA ŻYCIE CHORYM NA NOWOTWORY KRWI ❤

Ps nie zapomnijcie polubić Fanpage’a Run4Fun! Na Naszym Fanpage’u publikujemy wszystkie bieżące informacje. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegi Górskie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s