Anioły na spotkaniu autorskim w Lipowej.

W czwartek, 22 lutego, o godz. 17 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej odbędzie się spotkanie autorskie z Panią Haliną Sochą, autorką takich książek jak „Anielska Przystań” i „Anielska Terapia”. Spotkaniu towarzyszyć będzie otwarcie nowej wystawy pt. „Aniołów Świat” Elżbiety Kosiec. Wstęp bezpłatny.


Autorka o sobie: „Napisałam pierwszą książkę w wieku 55 lat spełniając w ten sposób swoje marzenie. Anielska Przystań spotkała się z ciepłym odbiorem i to upewniło mnie, że pisanie sprawia radość również moim czytelnikom, co przełożyło się na I miejsce w konkursie na książkę roku 2016 zorganizowaną przez wydawnictwo Planeta Kobiet. Kolejna książka Anielska Terapia, została wydana w 2017 roku i jest kontynuacją losów Alicji i jej przyjaciół. Stała się impulsem do stworzenia warsztatów rozwojowych dla kobiet, które prowadzę do tej pory z dużym powodzeniem. I tak moja pasja do pisania przerodziła się w sposób na życie.

Obecnie pracują nad III i ostatnią częścią motylkowej serii. Jednocześnie jestem pomysłodawczynią projektu „Piszemy razem” i tworzę ze wsparciem Biblioteki w Wodzisławiu Śl kolejną powieść wspólnie z mieszkankami mojego miasta. Jestem terapeutką Reiki i anielską tarocistką i właśnie ta wieloletnia terapeutyczna praca z kobietami stała się inspiracją do piania.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s