GOPR: Poszukiwania w Lalikach

logogoprW sobotę po godz. 19 otrzymaliśmy zgłoszenie z Komisariatu Policji w Rajczy o zaginięciu mieszkanki Lalik: 83-letnia kobieta cierpiąca na zaniki pamięci wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. W w/w rejon udała się pierwsza grupa ratowników, którzy przeprowadzili szczegółowy wywiad (ustalali dokładne okoliczności i obszar poszukiwań). Działania ratowników GOPR przy wsparciu Policji, Jednostek OSP oraz mieszkańców przyniosły szczęśliwy finał przed godz. 1 w nocy: zaginiona została odnaleziona przez patrol pieszy (ratownicy GOPR z psem + strażak) w terenie leśnym. Kobieta była wychłodzona (zgubiła obuwie), ale w kontakcie logicznym. Po zbadaniu, zapewnieniu komfortu termicznego oraz podaniu ciepłej herbaty została przetransportowana do miejsca przekazania Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Wyprawa zakończyła się po godz. 3 w nocy. W działaniach udział wzięło 24 ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR. Dziękujemy wszystkim obecnym na miejscu służbom za współpracę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii GOPR Beskidy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s