Przybędza: Konkurs przesunięty

smaki_habsburgówOd 21 do 23 kwietnia w Przybędzy trwać miał Międzynarodowy Konkurs Kulinarny „Smaki cesarstwa Habsburgów”. jednak organizatorzy postanowili go przesunąć na inny termin od 6 do 8 października.W swoim komunikacie organizatorzy poinformowali, że zdecydowano o przesunięciu terminu z uwagi na:

„Szerokie zainteresowanie nie tylko uczestników, ale głównie partnerów przedsięwzięcia (…) Decyzja jest podyktowana ambicjami całego gremium i nowego strategicznego partnera z Austrii, który do nas dołączył. (…) będziemy mieli możliwość jeszcze lepszego przygotowania konkursu i czas na zaproszenie kucharzy z innych krajów dawnego Cesarstwa Austro-Węgierskiego. Dodatkowo ruszyły przygotowania do publikacji książki z konkursowymi przepisami. Kto chce zaistnieć w książce niech wysyła przepisy wraz z zdjęciami. Przepraszamy wszystkich, którzy zaplanowali sobie przyjazd na konkurs teraz, jesień w górach jest też piękna. Zapraszamy do zgłaszania się ekip, zostało jeszcze trochę czasu, zgłoszenia przyjmujemy do 21.08.2017 roku. Przepisy + foto proszę wysyłać na adres: foto@smakicesarstwahabsburgow.pl/.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s