2017/04/23 ::: 42 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów zaprasza na 42 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Wydarzenie odbędzie się 23.04.2017r. Uczestnicy do pokonania będą mieli dystans 31,5 kilometra. 42 edycja Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego rozpocznie się na Placu Ratuszowym o godz. 9:30. Pół godziny przed startem odbędą się wywiady z gośćmi oraz uczestnikami.

Rajd został podzielony na dwa etapy, pierwszych z nich o długości 12,5 kilometra, zakończy się półmetkiem w Bestiwnie, gdzie na miejscu przeprowadzone zostaną konkurencje sprawnościowe oraz weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych.

O godz 12:30 uczestnicy rozpoczną drugi etap, w którym do pokonania będą mieli 19 kilometrów. Finał 42 Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego odbędzie się na terenie ZIAD-u pod Dębowcem. Na miejscu czekać będzie ciepły posiłek oraz nagrody.

Zapisy na rajd prowadzone będą w biurze BTC w Bielsku-Białej przy ul Krasińskiego 5a, od 18 do 22 kwietnia od 9:00 do 16:00 oraz w dniu rajdu 23 kwietnia od 8:30 do 9:30 na Placu Ratuszowym. Aktualnie trwają zapisy przez internet

Szczegółowe informacje można uzyskać na bieżąco na wydarzeniu na Facebooku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s