2017/04/07 ::: Przeganiamy Zimę z Baraniej Góry

zima_baraniaNie możecie doczekać się już Wiosny? My też! Dlatego chcąc ją serdecznie przywitać postanowiliśmy z przytupem pożegnać Zimę organizując w dniu 7.04.2017r., bieg towarzyski, którego początek będzie znajdował się Wiśle Czarne, a meta w Schronisku Górskim Przysłop Pod Baranią Górą. Będzie to również doskonała okazja do poznania innych biegaczy rozpoczynających swoją przygodę z biegami górskimi, wspólnego pobiesiadowania przy ognisku, wymienienia doświadczeń czy zgrania się na wspólne treningi !

Początek biegu będzie miał miejsce na parkingu przy ul. Czarna Wisełka, następnie trasa będzie prowadziła w górę przez czarny szlak, na skrzyżowaniu w „Ciepłym” będzie odbijała w prawo na „Stecówkę”, gdzie wbiegamy na czerwony szlak, dalej przez „Karolówkę” szlakiem niebieskim i zielonym dobiegamy na linię mety. Każdy z zawodników otrzyma mapę z zaznaczoną trasą. Dystans to około 12 km.

Start biegu został zaplanowany na godzinę 20:00, dlatego warunkiem koniecznym uczestnictwa jest
posiadanie czołówki lub innej latarki bo bez tego ani rusz :). Dodatkowo na trasie będą się znajdowały checkpoint’y gdzie przyczepione zostaną perforator’y (dziurkacze) za pomocą, których każdy zawodnik „odbije się” na uprzednio otrzymanych indywidualnych kartach kontrolnych. Jeśli chodzi o aspekt bezpieczeństwa, to nasz bieg będzie zabezpieczany przez Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe stacjonujące w Schronisku.

W Schronisku Górskim Przysłop pod Baranią na każdego
z uczestników biegu czekać będzie posiłek regeneracyjny wraz z napojem izotonicznym lub czeskim piwkiem do wyboru. Dodatkowo dla osób chcących zostać na noc przygotowane zostaną miejsca noclegowe w świeżo wyremontowanych pokojach, ale uwaga ich ilość jest ograniczona. Całą imprezę planujemy zakończyć wspólnym ogniskiem wraz z kiełbaskami 🙂

Nasuwa się Wam pewnie jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób Wasze bagaże dostaną się na linię mety? Otóż, każdy zawodnik będzie mógł przekazać średniej wielkości plecak
(do 20 l) do transportu naszym samochodem terenowym.

Dla zawodników przygotowane zostały dwa pakiety startowe:
– podstawowy w cenie 80 zł, który zawiera możliwość uczestnictwa w biegu, posiłek regeneracyjny wraz
z napojem (izotonik/woda/czeskie piwko), ognisko z kiełbaską, transport bagażu do i ze schroniska,
– rozszerzony w cenie 130 zł, który zawiera nocleg ze śniadaniem możliwość uczestnictwa w biegu, posiłek regeneracyjny wraz z napojem (izotonik/woda/czeskie piwko), ognisko z kiełbaską, transport bagażu do i ze schroniska.

Zaplanowane zostało również poranne wspólne wejście na szczyt Baraniej Góry skąd podziwiać będziemy wschód słońca.
Co więcej dla osób, którym nie prędko do miejskiego zgiełku
i chciałyby zostać w górach dłużej, przewidziano zniżkę 30% na kolejny nocleg w schronisku.

ZAPISY POD ADRESEM

>>>>>>>> https://baraniagora.zgloszenia24.pl/ <<<<<<<<<

Wszelkie nurtujące pytania prosimy kierować na adres e-mail: dziedzic.wojtek@gmail.com lub w komentarzach.

Serdecznie Zapraszamy 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s