2017/03/04 ::: Slajdowisko na Krawców Wierch

25.26.06.2010 NK 048W Europie wciąż są góry, gdzie obecność rowerzysty jest równie wielką atrakcją co śnieg w Tunezji. Wciąż są góry, w których nie ma schronisk z obiadami za 20E. Ba! W ogóle nic nie dostaniemy bo nie ma schronisk. Gdzie żyją ludzie, którzy z całą serdecznością chcą pomóc jak tylko mogą, witając wędrowca-rowerzystę szerokim uśmiechem.
I wiele podobnych zdarzeń może być doskonałą treścią do opisania jednego z najmniej znanych, a jednocześnie najbardziej interesujacych krajów Europy jakim jest CZARNOGÓRA.

Tym samym, w sobotni wieczór, 4 marca, zapraszamy na slajdowisko Oli i Szymona Rochowiaków, którzy tego dnia będą chcieli pokazać swą relację z rowerogo odkrywania gór Czarnogóry.

Dodatkowo zapraszamy już w piątek 3.03.2017 do bacówki, w przeddzień głównego pokazu, gdzie Ola i Szymon zabiorą przybyłych Gości na wspólną podróż po górach Ukrainy: Borżawie i Gorganach.

Oba pokazy rozpoczną się o g. 20.
Wstęp wolny :).

 

baner_lodygowianka_lozka_ekologiczne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s