2016/10/29 ::: Horror Run

horror_run_2016

Horror run ! Bieg dla ludzi o mocnych nerwach edycja 2 ! Czekaliście ? Odważycie się ponownie wziąść udział w biegu przez las w Halloweenowy wieczór ?
Jeżeli tak to zapraszamy 29.10 (sobota) do Cygańskiego Lasu pod Hotel Błonia w Bielsku -Białej. Damy Was szanse – nie musicie biec sami ! Możecie pobiec w grupie znajomych a nawet powinieneś ! Miejcie jednak oczy i uszy szeroko otwarte bo nigdy nie wiecie co może wybiec Wam na przeciw z lasu.

Start biegu po zachodzie słońca: ok. godziny 18:00
Startowe: 50 zł w tym, kiełbaska z grilla i pamiątkowy medal za ukończenie dla każdego oraz okolicznościowy buff.

W tym roku NIE biegniemy na czas ! Liczy się dobra zabawa i świetne przebrania ! Spośród startujących nagrodzimy osoby najlepiej przebrane.

Limit osób w tym roku to 500 biegaczy. Startować będziecie co 1 min w grupach 10 osobowych. Grupy zgłaszacie w biurze zawodów po odbiorze numerów startowych. Osoby bez par będą dołączane do grup.

WYMAGAMY od zawodników: latarki czołówki lub oświetlenia na baterie ponieważ trasa biegu nie jest oświetlona
WAŻNE ! Osoby biorące udział w biegu startują na własną
odpowiedzialność, nie posiadają przeciwwskazań zdrowotnych, nie chorują na serce i zdają sobie sprawę, że na trasie znajdują się osoby odpowiedzialne za STRASZENIE* 🙂 jeszcze więcej niż w zeszłym roku !
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców przekazaną organizatorom w biurze zawodów podczas odbioru numerów. Młodsze dzieci także mogą brać udział w biegu. W tym celu muszą dokonać zgłoszenia poprzez formularz tak jak osoby dorosłe ale podczas biegu muszą znajdować się pod opieką biegnącego opiekuna/rodzica.
Mile widziane przebrania

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegi Górskie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s