Konkurs: #NOBILESZCZYRK

nobile_szczyrkSpędzasz ferie zimowe w Szczyrku? Zrób ciekawe, odjechane, nietuzinkowe foto i umieść je na portalu Facebook na swojej tablicy.Oznacz zdjęcie hashtagiem #NOBILESZCZYRK , a może spotka Cię miła niespodzianka 🙂 Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane przez przedstawicieli firmy Nobile oraz miasta Szczyrk, a na ich autorów czekać będą atrakcyjne upominki. Przypominamy –> dowolne zdjęcie ze Szczyrku podczas publikacji na Facebooku oznacz hashtagiem #NOBILESZCZYRK i ustaw post jako „publiczny”.

Z oznaczonych zdjęć przygotujemy galerię, a wybrane zdjęcia nagrodzimy.

Regulamin:
1. Uczestnikiem zabawy może być każda osoba pełnoletnia, która w dniach od od 2.02 do 28.02 br. umieści na swojej tablicy na portalu Facebook zdjęcie oznaczone #NOBILESZCZYRK i ustawi je jako post publiczny.
2. Organizatorami zabawy fotograficznej są Miasto Szczyrk i Nobile Sports.
3. Organizatorzy decydują o przyznaniu upominków najlepszym, ich zdaniem, autorom zdjęć.
4. Z najlepszymi autorami skontaktujemy się poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook.
5. Nagrody mogą zostać odebrane osobiście w Informacji Turystycznej w Szczyrku lub też, po uprzednim ustaleniu z Organizatorem, przekazanie nagrody może nastąpić drogą pocztową.
6. Organizatorzy nie przewidują możliwości zamiany nagród na ich równowartość pieniężną ani zamiany nagród na inny towar.
7. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za niedopasowanie nagrody do indywidualnych cech najlepszych autorów zdjęć, np. niepasujący termin, niepasujący rozmiar itp. w zależności od nagrody.
8. Nagrody zostaną przyznane po zakończeniu zabawy, tj. po 28.02 br., nie później niż do dnia 5.03 br.
9. Uczestnik zabawy wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 roku, Dz.U. Nr 133 poz. 883) przez Organizatora zabawy w celu jej przeprowadzenia.
10. Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku Dz. U. nr 133, poz.883), Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celach marketingowych.
11. Zabawa fotorgraficzna nie jest „grą losową” w rozumieniu Ustawy o grach losowych (Ustawa z dnia 29 lipca 1992 Dz.U.Nr 68, poz.341 z późn.zm.).
12. Organizatorzy informują, że zabawa nie jest w żadnym zakresie sponsorowana, wspierana, administrowana ani stowarzyszona z portalem http://www.facebook.com, który jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., a Delaware Corporation z siedzibą przy 1601 s. California Ave, Palo Alto CA 94 304. Informacje podawane przez uczestników Konkursu są informacjami podawanymi Organizatorowi, a nie portalowi http://www.facebook.com.
13. Sprawy sporne i niejasne rozstrzygają Organizatorzy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s