Korbielów: Ruszają kolejne wyciągi!

Jutro, w piątek 22 stycznia, ruszają wyciągi w górnych partiach góry Pilsko w Korbielowie.Na trasach jest wystarczająca ilość śniegu, by udostępnić je amatorom białego szaleństwa. Ośrodek Narciarski Pilsko-Jontek prosi o ostrożną jazdę i rozwagę. Do Hali Szczawiny narciarze dostaną się koleją krzesełkową z Polany Strugi, na Halę Miziową dwoma orczykami ze Szczawin. Czynne też będą wyciągi z Miziowej na Pilsko i z Miziowej na Kopiec (talerzyk). Najlepsze warunki w górnych partiach Pilska panują na trasie z Kopca do Hali Miziowej nr 6 (zjazd za Goprówką). Na trasie nr 5 z Pilska do Hali Miziowej warunki narciarskie są dosyć trudne, a z Miziowej do Szczawin dostateczne. Powrót ze Szczawin do Korbielowa Kamiennej jest możliwy tylko koleją krzesełkową.

Najlepsze warunki w Korbielowie panują na sztucznie dośnieżanej i oświetlonej trasie z Soliska do Kamiennej przy czteroosobowym krzesełku. Popołudniowy karnet (od godz. 16.00 do 20.00) kosztuje zaledwie 20 zł. Czynna do wieczora jest również Kolej Baba w Korbielowie Kamiennej. Warunki na trasie bardzo dobre.

 

źr zywiec.super-nowa.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Narty i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s