Żywiec: Szukamy Wolontariuszy na sobote

To do czego obecnie Was potrzebujemy to jest wykończenie akcji z dnia 10-11.10 , kiedy to dzięki sponsoringowi firmy MERCK i tylko pracy woluntariuszy z tejże firmy i paru osób z Żywca, udało się nam wymalować kilka pomieszczeń w żywieckim Domu Dziecka (http://domdziecka.zywiec.pl/)). Ale pomimo pracowitego weekendu nie udało nam się zrobić wszystkiego. Mamy farby i materiały, jedynie co to potrzebujemy Waszej pomocy, aby w najbliższą sobotę, tj.24.10 wymalować resztę (ok. 5 pomieszczeń), aby w końcu dzieciaki mogły się cieszyć jasnymi i radosnymi pomieszczeniami.

Prosiłabym o zgłoszenie liczby osób chętnych do najbliższe jśrody, aby przygotować adekwatną liczbę obiadów, którymi chcą nas ugości pracownicy Domu Dziecka. Spotykamy się w sobotę o godzinie 9.00 i od razu ruszamy z pracy. Ostatnio pracowaliśmy do 19.00, ale tu nie ma przymusu. Każdy daje ile może i co najważniejsze ile CHCE!

Pozdrawiam i do zobaczenia,

Marzena Olszowska

603 891 648

m.olszowska@conqueror.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia24 i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żywiec: Szukamy Wolontariuszy na sobote

  1. Krzysztof pisze:

    Kurczę, wracam dopiero w Niedzielę, innaczej z chęcią bym pomógł, jeśli nie uda się wszystkiego w sobotę, bardzo chętnie pomogę następnym razem 😔

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s