2015/04/26 ::: 7. Cieszyński FORTUNA Bieg

TRASA:Pętla (ok. 5 km) ulicami Cieszyna i Czeskiego Cieszyna przez mosty graniczne na dystansie 10 km (atest PZLA). Start na al. Jana Łyska obok stadionu MOSiR. Meta – bieżnia stadionu MOSiR. Ze względu na specyfikę trasy (drogowe przejścia graniczne) obowiązywać będzie limit czasu–75′.

UCZESTNICTWO:
W biegu mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat (zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów). Wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów w dniu 26.04.2015 r.

W czasie weryfikacji zawodnicy muszą okazać dowód osobisty lub paszport do sprawdzenia daty urodzenia oraz pobrać numer startowy, co będzie oznaczało akceptację niniejszego regulaminu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizatora, a także podpisać oświadczenie, że ich stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w tym biegu.

Organizator nie przewiduje startu zawodników niepełnosprawnych na wózkach.

ZGŁOSZENIA:
Rejestracja zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem portalu internetowego Datasport dostępnego pod adresem: http://www.online.datasport.pl/zapisy/portal oraz za pośrednictwem stron: http://www.maratonypolskie.pl lub http://www.fortuna.bieguliczny.pl albo listownie na adres: MOSiR Cieszyn 43-400 Cieszyn al. J. Łyska 21 z podaniem imienia, nazwiska, daty urodzenia i przynależności do klubu/miasta/kraju.

Zgłoszenia elektroniczne i listowne do dnia 21 kwietnia 2015 r.

NOCLEGI:
Możliwość zamówienia noclegów 25/26.04.
– w „Gościńcu Sportowym” MOSiR al. Łyska 21, tel. 33 852 53 48, http://www.mosir-hotel.pl, e-mail: recepcja@mosir-hotel.pl (70 zł/osobę pok. 1 os.),
– w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym ul. Błogocka 24, tel. 33 852 16 29, e-mail: ssm@autograf.pl (ok. 30 zł/osobę).

FINANSOWANIE:
Opłata startowa wynosi 30 zł (brutto) za pośrednictwem płatności elektronicznych bezpośrednio po rejestracji internetowej w terminie do 21.04.2015 r. W uzasadnionych przypadkach możliwy jest zwrot do 7 dni od daty wpłaty, jednak nie później niż 10 dni przed datą zawodów. We wszystkich sprawach płatności elektronicznych prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem platnosci@datasport.pl. Opłata startowa w biurze zawodów 40 zł (brutto) w dniu 26.04.2015 r.

W przypadku wnoszenia opłaty startowej gotówką w biurze zawodów należy przy zgłoszeniu zaznaczyć opcję: „płacę w biurze zawodów”, a potwierdzenie rejestracji przesłane e-mailem wydrukować i zabrać ze sobą do biura zawodów.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę VAT proszone są o przekazanie swoich danych do organizatora na adres: biuro@mosir-cieszyn.pl

BIURO ZAWODÓW:
Czynne w dniu zawodów w godz. 8:00 – 11:00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie al. Jana Łyska 21.

Miejscowość Cieszyn / Czeski Cieszyn
Miejsce Ulice Cieszyna i Czeskiego Cieszyna
Organizator Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – tel: (33) 852 20 44, (33) 852 29 89
WWW http://www.mosir-cieszyn.pl
Sponsorzy Fortuna

źródło: cieszyn.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s