Góral Żywiec: Statkiem po zwycięstwo!

Niewątpliwie trzeba mieć dużo entuzjazmu, kreatywności i konsekwencji w działaniu. Czarni Góral Żywiec chyba mogą być ambasadorami tejże kreatywności. Czy kiedykolwiek choć jedna osoba wyobrażała sobie, iż można na mecz swoich piłkarzy udać się statkiem? Oni to zrobili i jesteśmy pod wrażeniem całej akcji. A powód był ku temu prosty. Zbliżający się Puchar Polski z LKS Zarzecze przypominał, iż trzeba jechać na mecz. Czy zrobić to „jak zwykle”, czy też w nowy, nietuzinkowy sposób? Druga wersja, oczywiście. Pierwszy raz w historii „Górala” rejsem przez jezioro żywieckie i zacumowaniem w Zarzeczu zapisano ciekawą kartę w historii klubu. Tym lepszą, iż to spotkanie zakończyło się fantastycznym zwycięstwem. Strzelić sześć bramek tracąc tylko jedną…szacunek!

W odmłodzonym składzie już w pierwszej połowie ustalono wynik spotkania. Ostre strzelanie zespołu zapamięta na pewno P. Miodoński, który trafił dwa razy jak i cały zespół, bowiem na wynik końcowy pracują wszyscy. Kolejne spotkanie w tych rozgrywkach z LKS Juszczyna. Życzymy powodzenia.

LKS Zarzecze – Góral Żywiec 1:6 (0:6)
Gole: Borak, Wandzel, P. Miodoński 2, Szrajner, Waluś.

Góral: Szczotka – Waluś, Jaroszek, Echolc, Borak, Adamek, Wandzel, Kitka, Osmałek, Szrajner, P. Miodoński oraz Gołek – M. Gołuch, Staniak, Krasny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Góral Żywiec. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s