Udane Dni Gilowic lFotoreportażl

Kilkanaście tysięcy osób bawiło się na tegorocznych Dniach Gilowic, które w miniony weekend odbywały się w miejscowym Amfiteatrze Grapa – Park. – Nie spodziewałem się takich tłumów, ale bardzo się cieszę, że tak wielu mieszkańców i turystów skorzystało z naszego zaproszenia – mówi Leszek Frasunek, wójt Gilowic. Swojego zadowolenia z przebiegu dwudniowej imprezy nie ukrywa również Gabriela Kolonko, szefowa gilowickiego Gminnego Ośrodka Kultury.

– Wszystko wypadło świetnie. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym wspólnym święcie – podkreśla Gabriela Kolonko.

 

Dodaje, że życzliwa oraz uśmiechnięta publiczność sprawiła wielką radość wszystkim artystom występującym na scenie, dziękując im gromkimi brawami. Szczególne oklaski i niespodziankę przygotowano jednak dla wokalisty, a jednocześnie lidera zespołu Kombii, Grzegorza Skawińskiego, który obchodzi w tym roku swoje 60. urodziny.

– Muzyk otrzymał od nas piękny tort, a później wszyscy razem odśpiewaliśmy mu 100 lat – opowiada dyrektorka GOK w Gilowicach.

 

Publiczność właśnie w ten sposób odwdzięczyła się za wspaniały koncert, który grupa Kombii dała w Amfiteatrze Grapa – Park.

 

Impreza przepełniona była wieloma różnymi atrakcjami, z których goście chętnie korzystali. Całość zakończył widowiskowy pokaz sztucznych ogni, które wystrzelono w niebo w niedzielny wieczór.

 

Kolejne Dni Gilowic już za rok.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotoreportaż i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s