KOLEJ NA BESKIDY – sobotnie wycieczki z przewodnikiem beskidzkim

Beskidy to idealne miejsce dla turystów lubiących górskie, piesze wycieczki. Koleje Śląskie w ramach wakacyjnej akcji „Kolej na Beskidy”,  zapraszają do wędrowania z przewodnikiem beskidzkim. Przez cztery letnie miesiące (od czerwca do września, w każdą ostatnią sobotę miesiąca) można się wybrać pociągiem na wycieczkę w góry. Przewodnik będzie oczekiwać na chętnych wędrowców na stacji rozpoczęcia wycieczki. Udział w wycieczce mogą wziąć wszyscy podróżni, którzy okażą bilet na przejazd pociągiem KŚ. Uczestnicy powinni się ubezpieczyć od NNW we własnym zakresie.

 

Pierwsza z proponowanych wycieczek już w sobotę, 29 czerwca. Miejscem zbiórki będzie stacja Węgierska Górka, a trasa wycieczki poprowadzi szlakiem czerwonym na Baranią Górę.

Szczegóły i program dla każdej z wycieczek na plakatach, na stronie internetowej KŚ, a także pod numerami telefonów: 727 030 867 i 727 030 048 (Zespół Ds. Osób Niepełnosprawnych i Turystyki), infolinia KŚ: 727 030 030, (32) 428 88 88.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy turystyczne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s